Wydarzenia

Jednym z filarów naszej działalności są nasze eventy międzynarodowe. Skupiają one przedstawicieli biznesu, administracji i NGO m.in. z Polski, Włoch, Francji, Belgii, Niemiec, Wielkiej Brytanii. W naszej ofercie znajdziecie Państwo cykliczne wydarzenia jak Si Silesia i Międzynarodowe Spotkanie Biznesu, ale także wydarzenia okazjonalne, jak Tydzień Kultury Włoskiej albo Międzynarodowe Forum Inwestycyjne w Skarżysko Kamienna. Zapraszamy na nasze wydarzenia! 

Międzynarodowe Spotkanie Biznesu przy Beaujolais Nouveau

Doroczne spotkania przy Beaujolais Nouveau skupiają przedsiębiorców z kraju i zagranicy. Wydarzenie to jest szczególne, ponieważ łączy spotkanie biznesowe przedsiębiorców z celebracją święta młodego wina i jego degustacją.

Międzynarodowe Forum Biznesu - Tak Śląskie/Si Silesia/Oui Silesie

Spotkanie przeznaczone dla podmiotów zainteresowanych inwestycjami, pozyskiwaniem dotacji oraz nawiązywaniem kontaktów biznesowych i kulturalnych. Wydarzenie składa się z kongresu gospodarczego, dyskusji panelowych, spotkań B2B, oraz wyjazdów studyjnych.

Tydzień Kultury Włoskiej

Wydarzenie było kontynuacją kulturalnej części projektu Si Silesia Festival 2014 i zostało współfinansowane przez Urząd Miasta Tychy w ramach Tyskich Inicjatyw Kulturalnych. Projekt był realizowany w dniach 24-29 sierpnia 2015 roku na terenie Hotelu Tychy Prime

Tydzień Kultury Włoskiej 2015

Międzynarodowe Forum Inwestycyjne w Skarżysko Kamienna

To wydarzenie skupiająca 200 podmiotów z Polski i zagranicy, reprezentujących administrację publiczną, biznes oraz trzeci sektor.

 

Międzynarodowe Forum Inwestycyjne w Skarżysko Kamienna 2016
Międzynarodowe Forum Inwestycyjne w Skarżysko Kamienna 2017