O nas

Fundacja Europa House powstała w 2014 roku z potrzeby wzmocnienia dialogu pomiędzy instytucjami i obywatelami państw zagranicznych z polskimi. Naszą specjalnością jest współpraca z instytucjami włoskimi i francuskimi.

Wierzymy w siłę integracji!

Do naszych głównych działań należy promocja oraz prowadzenie działań na rzecz integracji międzynarodowej, w szczególności państw Unii Europejskiej. Pracujemy m.in. na rzecz integracji ekonomicznej, kulturowej, naukowej i politycznej Polski z innymi państwami Unii Europejskiej. Promujemy Polskę, jako kraj przyjazny rozwojowi, wyposażony w nowoczesną infrastrukturę, posiadający doskonale wyszkolone kadry pracowników. Nasza działalność wyraża się przede wszystkim w organizowanych eventach, kongresach, szkoleniach, doradztwie oraz innych różnorodnych formach integracji.

Jesteśmy międzynarodowi!

Europa House skupia w swoich szeregach naukowców, tłumaczy, lektorów, native speakerów, utalentowanych biznesmenów, trenerów biznesu, coachów, pracowników naukowych. 

Pomagamy w przekraczaniu granic!

Potrzebujesz nowych kontaktów, chcesz podszlifować język, potrzebujesz tłumaczy biznesowych, chcesz zorganizować event, o którym będzie się mówiło jeszcze długo lub chcesz nauczyć się jak prowadzić biznes w środowisku międzynarodowym i obsługiwać klienta zagranicznego? Zapraszamy do współpracy, wspólnie jesteśmy najsilniejsi.

Działamy z najwyższą jakością!

Wdrożony w Fundacji Europa House system zarządzania w zakresie prowadzenia usług szkoleniowych i konsultingowych, potwierdzania i certyfikacji umiejętności oraz organizowania międzynarodowych wydarzeń społecznych, kulturalnych i biznesowych spełnia normę ISO 9001: 2015, co potwierdza certyfikat QS Zurich wydany po przeprowadzonym w naszej fundacji audycie.

 

Statut Fundacji "Europa House"