Szczegóły IV Międzynarodowego Spotkania Biznesu przy Kulturze francuskiej

03.11.2017

Fundacja Europa House oraz stowarzyszenie Nol Tychy, zapraszają serdecznie na IV Międzynarodowe Spotkania Biznesu przy Kulturze francuskiej, które odbędzie się 16 listopada 2017 w Hotelu Tychy Prime - Tychy, aleja Jana Pawła II 10. 

W gronie współorganizatorów wydarzenia znalazły się: KSSE S.A., OIPH Tychy oraz Miejskie Centrum Kultury. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Wicemarszałka Województwa Śląskiego dr Michała Gramatyki oraz dr Andrzeja Arendarskiego Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej.

Organizowane przez nas IV Międzynarodowe Spotkania Biznesu ma charakter cykliczny i jest jednym z większych tego typy eventów w regionie. Ma ono w swoim zamierzeniu promować województwo, jako miejsce przyjazne do współpracy międzynarodowej na płaszczyźnie biznesowej, kulturalnej i sportowej. 

Co roku przyciąga ono przedstawicieli kilkudziesięciu firm z kapitałem międzynarodowym. W tym roku obecność podczas spotkania zapowiedziały firmy francuskie, włoskie, niemieckie, austriackie, belgijskie, angielskie oraz przedstawiciele Beninu. Na chwilę obecną udział w wydarzeniu potwierdziło także 12 wystawców, a 3 firmy z kapitałem zagranicznym uczestniczące w spotkaniu wnioskowało o zorganizowanie rozmów mających doprowadzić do nawiązania współpracy gospodarczej. 

W programie wydarzenia m.in.: muzyka na żywo, otwarcie Fundacji Oui Silesie, degustacja kuchni francuskiej, konkursy z nagrodami, premiera Beaujolais Nouveau i spotkania biznesowe.

Osoby indywidualne zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o kontakt - tel.: 690 448 402; email: lacantina.tychy@vp.pl

Firmy zainteresowane promocją podczas wydarzenia prosimy o kontakt - tel.: 601 484 149, email: a.scierska@hoteltychy.pl

Bieżące informacje odnośnie wydarzenia można śledzić pod adresem: https://www.facebook.com/fundacjaeuropahouse/

Plakat IV Międzynarodowego Spotkania Biznesu przy Kulturze francuskiej