Naucz się z nami!

Sukces w biznesie jest wypadkową wielu elementów tj. aktualnej wiedzy, umiejętności komunikacyjnych, motywacji do pracy i rozwoju, właściwej prezentacji firmy i produktu, czy atrakcyjności oferty. Wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej oraz stała współpraca z ekspertami z różnych środowisk (wykładowcy, trenerzy, native speakerzy, uznani biznesmeni, trenerzy biznesu, doradcy zawodowi, dietetycy, sportowcy) przekładają się na siłę naszej oferty. Jesteśmy certyfikowaną (ISO 9001: 2015) oraz akredytowaną instytucją szkoleniową przez PARP, posiadamy aktualny wpis do Bazy Usług Rozwojowych (BUR). Współpracujemy także z Uniwersytetem Śląskim.

Szkolenia biznesowe

Organizujemy szkolenia biznesowe dla:

  • - kadry zarządzającej
  • - sprzedawców i marketingowców
  • - pracowników obsługi klienta

Pozwalamy poznać nowości branżowe. Nasze szkolenia to świetna okazja do zaktualizowania wiedzy w zakresie zarządzania, marketingu, sprzedaży, obsługi klienta oraz wykorzystania nowoczesnych technologii. Ważnym aspektem jest także nauka kompetencji w zakresie współpracy z zagranicznymi kontrahentami.

Poprawiamy umiejętności w zakresie kreatywności i komunikacji. Prowadzimy zaawansowane szkolenia oparte m.in. na ćwiczeniach z klockami LEGO, które uczą rozwiązywania i unikania konfliktów w pracy, pozwalają tworzyć nową jakość, wyróżnić się na tle konkurencji. Uczą także na prostej i skutecznej komunikacji w zespole i biznesie.

Wyzwalamy wewnętrzną energię. Trenerzy, sportowcy i coach biznesu prowadzą szkolenia na których uczą uczestników jak pokonywać napotkane na swojej drodze bariery. Dietetyk pokaże jak za pomocą naturalnych produktów podnosić efektywność w pracy, unikać stresu i lepiej się regenerować.

Aktualna oferta szkoleń biznesowych:

Profesjonalna obsługa klienta w gastronomii

Zapraszamy na szkolenia pt. Profesjonalna obsługa klienta w gastronomii.
Możliwość dofinansowania szkolenia do 100% w ramach KFS
Nabór wniosków w terminie 25.02 - 01.03.2019

Szkolenie dedykowane dla osób zarządzających i odpowiedzialnych za zabezpieczenie i nadzór nad danymi osobowymi w firmie. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jakie zmiany w przepisach niesie nowe unijne rozporządzenie RODO, jakie czynności i działania powinny zostać podjęte aby dostosować się do nowych przepisów oraz zyskają świadomość konsekwencji niewłaściwego wykonania prawa.

Szkolenie - Dostosowanie do wymogów RODO

Pełny katalog naszych szkoleń!

Nasza wiedza? Twój sukces!

Już jest!  

Profesjonalna kadra trenerska, kompetentna obsługa!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i pobrania katalogu naszych szkoleń (pdf)

Katalog szkoleń Europa House

Szkolenia "szyte na miarę"

Niejednokrotnie prowadziliśmy wyspecjalizowane szkolenia produktowe i branżowe - na przykład dla turystyki, gastronomii czy branży automotive. Dlatego warto zapytać nas o swoje konkretne potrzeby szkoleniowe. Jeśli jeszcze go nie robiliśmy, z pewnością stworzymy je dla Ciebie!

Dofinansowanie szkoleń

Prowadzone przez nas szkolenia mogą być w dużym zakresie dofinansowane z funduszy Unii Europejskiej. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu z nami.

Kursy językowe dofinansowane z UE

W październiku 2017 roku Fundacja Europa House rozpoczęła nabór na dofinansowane z funduszy Unii Europejskiej kursy językowe dla pracowników i pracodawców. Kursy francuskiego, angielskiego oraz włoskiego obejmują poziomy od A0 do C2.

Szczegółowe informacje na temat możliwości udziału w tych kursach oraz zasad ich finansowania można uzyskać pod numerami telefonów fundacji: +48 530 823 007 oraz +48 508 373 995 oraz mailowo: biuro@europahouse.pl lub wysyłając zapytanie przez nasz formularz kontaktowy.

Regulamin szkoleń

Regulamin szkoleń znajdziecie tutaj